GENEL PROGRAMLAR

EKONOMİ KULÜBÜ KASIM 2014 TOPLANTISI


 Ekonomi Kulübü toplantısı 20 Kasım 2014’de Lale Restaurant’ta yapıldı.

 
Afganistan'ın başkenti Kabil Belediye Başkanı Sn. Muhammed Yunus NAVANDİŞ ve MÜSİAD kurucu başkanı Sn. Hüdaverdi ÇAKIR’ın konuk olduğu Ekonomi Kulübü toplantısı yemeğin ardından yapılan dua ve Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ekonomi Kulübü Başkanı Ercan POYRAZ’ın açılış konuşmasıyla devam etti.
 
Ekonomi Kulübü’nün vizyonundan bahseden Sn. POYRAZ’ın ardından söz alan MÜSİAD Kurucu Başkanı Sn. Hüdaverdi ÇAKIR Ekonomi Kulübünün çalışmalarından övgüyle bahsetti ve geçmişte Müslümanların yaşadığı sıkıntıların ancak güçlü stk'ların varlığıyla aşılabileceğini söyledi.
 
Ardından söz alan şeref konuğumuz Kabil Belediye Başkanı Sn. Muhammed Yunus NAVANDİŞ Türkçe yaptığı konuşmada davet edilmesinden ve programa katılmasından dolayı şükranlarını iletti. Afganistan ve Türkiye arasındaki iyi ilişkilerden ve tarihsel dostluktan bahseden Sn. NAVANDİŞ Ekonomi Kulübü üyelerini Afganistan’da misafir etmekten mutluluk duyacaklarını ve ticari faaliyet göstermek isteyen Ekonomi Kulübü üyelerine her türlü kolaylığı sağlayacaklarını belirtti.

  • 20.11.2014