Hakkında

Hakkımızda EKONOMİ KULÜBÜ,
her sektörden iş ve meslek insanlarının toplumun her kesimine hizmet edecek bir şekilde doğru stratejiler geliştirdiği, hayata geçirdiği projelerle memleket insanının maddi ve manevi değerlerine katkı sağlayan bir kuruluştur.
TÜRKİYE, konumu gereği her zaman büyük bir potansiyele sahip olmuştur. EKONOMİ KULÜBÜ de bu gerçeğin farkında olarak sadece iş dünyası mensuplarının bir araya geldiği bir çatı olmaktan çok dahafazlasını hedeflemektedir.
TÜRKİYE’nin sahip olduğu tüm ekonomik, sosyal, kültürel kaynakların yine bu ülkenin insanları için değerlendirilmesi EKONOMİ KULÜBÜ’nün temel gayesidir.

Misyon - Vizyon

Misyon Vizyon MİSYONUMUZ
EKONOMİ KULÜBÜ, ülkemizin her alanda gelişmesi için toplumumuzun temel değerlerini benimsemiş dürüst, ahlaklı iş ve meslek insanlarının bir araya geldiği sosyal ve ticari sahada strateji geliştiren bir kuruluştur. Ülkemizin menfaatlerini ön planda tutarak, ticaretin temel problemlerine bize has değerlerle çözümler sunmak, üniversitelerin teknik ve teorik imkanlarıyla iş dünyasının tecrübe ve dinamizmini birleştirmek, kültürel ve sosyal etkinlikleri destekleyerek ülkemizin birikimine katkı sağlamak ana gayemizdir.
VİZYONUMUZ
Köklü geleneğimizin getirdiği birlik ruhuyla herkesi kucaklayan bir anlayışın temsilcileri olarak; dürüst ve ahlaklı ticaretin hayatın her aşaması için çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu yüzden, varlığımızın mayasını oluşturan milli ve manevi değerlerimizden ilham alarak ortaya koyacağımız yeniliklerle tüm dünya için huzur ve refahı getirecek bir ufkun inşası için çalışıyoruz