GENEL PROGRAMLAR

SN. SÜLEYMAN SOYLU EKONOMİ KULÜBÜ'NÜN MİSAFİRİ OLDU


Toplantımızın konukları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sn. Süleyman SOYLU, Düzce Milletvekili Sn. Osman ÇAKIR, İstanbul Milletvekili Sn. Harun KARACA, Bursa Milletvekili Sn. İsmet SU, THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sn. Ünsal BAN ve THK Üniversitesi mütevelli heyeti üyeleri, TETAŞ Genel Müdürü Sn. Münib KARAKILIÇ, Atatürk Orman Çiftliği Müdürü Sn. Ömer Bülent ARSLAN, Akit Gazetesi Ankara Temsilcisi Sn. Serdar ARSEVEN’di.

Programımız yemeğin ardından yapılan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Başkanımız Sn. Ercan POYRAZ’ın konukları takdiminin ardından Ekonomi Kulübü üyelerini selamlayarak konuşmasına başlayan Sn. SOYLU:

“Bu güzide toplulukla bir arada olmaktan büyük bir onur duyduğumu ifade ediyor, sivil toplum yapısı içinde, cemiyet hayatı içerisinde çok kısa sayılabilecek bir dönemde böyle bir işlevsellik kazandığınızdan dolayı başta sayın başkanım nezdinde bütün Ekonomi Kulübü üyelerini tebrik ediyorum” dedi. 

Sn. SOYLU, konuşmasında geçmişten günümüze, günümüzden geleceğe geniş bir perspektifte bölgesel ve uluslararası gelişmeleri yorumladı. 

Toplantı sonunda Başkanımız Sn. Ercan POYRAZ tarafından Ekonomi Kulübü rozeti takılan konuğumuz Sn. SOYLU’ya hat tablosu takdim edildi. Sn. SOYLU daha sonra yeni üyelerine rozetlerini taktı.

  • 15.01.2015